Oman - hotel Rotana Salalah Resort 5*

Jeśli lubisz piękne plaże z białym piaseczkiem i palmami, ciepłe morze, hotele o wysokim standardzie z pysznym jedzeniem a dodatkowo cenisz sobie bezpieczeństwo to OMAN jest stworzony dla Ciebie! Cześć ekipy Podróżowa  sprawdziła te rejony aby móc Wam doradzić przy wyborze wakacji!

Podczas pobytu, oprócz wspaniałego wypoczynku - poznawaliśmy także dziewicze tereny w Omanie. Wielbłądy towarzyszyły nam w wyprawie. Ubogie w roślinność pasma górskie stykają się białymi plażami oraz błękitnym morzem. Brak zasięgu, pustka dookoła.... można się na chwilę odciąć od rzeczywistości!

Hotel Rotana Salalah Resort 5*  zagwarantował nam naprawdę udany wypoczynek. Wszystkim zainteresowanym zdradzimy więcej szczegółów ;)
Na pewno zgadzamy się z opisem Organizatora (ITAKA) : "
Komfort i elegancja firmowane przez prestiżową sieć Hilton. Pięknie zaprojektowany, we współczesnym, nubijskim stylu, otoczony wypielęgnowanym ogrodem z palmami i zielonymi trawnikami jest idealnym miejscem na relaks nad Oceanem Indyjskim. Hotel oferuje luksusowe, przestronne, gustownie urządzone pokoje. Do dyspozycji Gości jest ładny basen z wysepką i zjeżdżalnią, a także brodzik dla dzieci, centrum wellness z siłownią i korty tenisowe. Hotelowe restauracje oferują dania kuchni międzynarodowej i regionalnej. Plaża hotelowa, długość ok. 200 m, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki."